بیلی

جشنواره فروش تابستانه 1401 اسنوا – 1401/06/12

جشنواره فروش تابستانه 1401 اسنوا آغاز شد

جشنواره تابستان گروه صنعتی اسنوا برای سال 1401 آغاز شد!

جشنواره تابستانه 1401 برای تمامی ماشین لباسشویی های اتوماتیک و تلویزیون های 50 تا 75 اینچ اسنوا (گروه صنعتی انتخاب) آغاز شد.

 

جشنواره تابستان اسنوا

جشنواره تابستان اسنوا با نام (جشنواره تابستانه 1401) با هدایای نقدی ویژه به‌ تازگی و بصورت محدود برای خریداران انواع ماشین لباسشویی های اتوماتیک و انواع تلویزیون های 50 ،55 ،65 و 75 اینچ اسنوا به اجرا درآمده است.

فروشگاه اینترنتی انتخاب کلیک همواره با ارائه طرح‌ها و جشنواره‌های گوناگون، شرایط بسیار مطلوبی را برای مشتریان رقم می‌زند؛ شرایطی که ضمن خرید یک کالای باکیفیت ملی، برخورداری از جوایز و پاداش‌های مطلوبی را نیز در بردارد.

 

مشتری گرامی انتخاب کلیک:

جشنواره فروش تابستانی برند اسنوا از تاریخ 1401/05/05 آغاز شده و تا اطلاع ثانوی ادامه دارد.

این جشنواره به مصرف کنندگانی تعلق می‌گیرد که محصولات مشمول جشنواره را از پنجم مرداد ماه تا پایان زمان جشنواره، خریداری و نصب نمایند.

کارت تخفیف فقط به خریدارانی تعلق خواهد گرفت که محصولات شامل جشنواره را از ابتدای جشنواره تا پایان زمان جشنواره خرید و نصب نمایند.

پس از ثبت تاریخ خرید توسط نماینده مجاز، پیامکی حاوی کد تخفیف و آدرس وب سایت جهت فعالسازی کد تخفیف برای مصرف کننده ارسال می‌شود.

توجه کنید که به هر کد تخفیف به صورت قرعه کشی مبلغ متفاوتی اختصاص خواهد یافت.

 

فروش ویژه محصولات اسنوا

لیست محصولات مشمول جشنواره اسنوا — تابستان 1401

جشنواره فروش تابستانه 1401 اسنوا

 

مشاهده تلویزیون های اسنوا

مشاهده تلویزیون های اسنوا

مشاهده ماشین لباسشویی های اسنوا

مشاهده ماشین لباسشویی های اسنوا

نحوه شرکت در جشنواره اسنوا

 

مرحله اول / نصب محصول و بهره‌مندی از مزایای گارانتی

مصرف کننده گرامی به منظور بهره‌ مندی از مزایای گارانتی محصول، فقط و فقط با مرکز تماس مشتریان گروه انتخاب از طریق شماره 82102 (021) و یا 1699 (بدون پیش شماره از سراسر کشور) تماس حاصل نموده و درخواست نصب خود را اعلام می نماید.

 

مرحله دوم / دریافت کارت هدیه تخفیف از نماینده برای خرید بعدی

پس از نصب محصول توسط نمایندگی مجاز خدمات پس از فروش، به ازای هر محصولی که شامل جشنواره می باشد، یک عدد کارت تخفیف به مصرف کننده محترم تحویل داده می‌شود. این کارت حاوی یک کد 6 حرفی به نام کد تخفیف و یک کد خرید اینترنتی دارای پوشش می باشد.

 

مرحله سوم / فعال‌سازی کارت

پس از دریافت کارت تخفیف به منظور فعال‌سازی آن، شماره سریال 18 رقمی مندرج در کارت گارانتی محصول خود را به همراه کد تخفیف مندرج در کارت تخفیف عیناً مطابق نمونه زیر، به سامانه پیامکی 30003435 ارسال کنید.

(کد تخفیف-شماره سریال 18 رقمی محصول)

به عنوان نمونه:    1R23DF – 922501547852100019

در صورتی که می خواهید از طریق پیامک اطلاعات را ارسال کنید، پیامک درخواست فعال‌سازی حتما باید از همان شماره تلفن همراهی که به مرکز ارتباط با مشتریان اعلام شده است، فرستاده شود.

این جشنواره فقط مخصوص محصولات خریداری شده از نمایندگی‌های مجاز سراسر کشور راه اندازی شده و فروشگاه اینترنتی انتخاب کلیک به عنوان معتبرترین نمایندگی استان البرز آمادگی ارائه خدمات را تا پایان جشنواره دارد.

علاقه‌مندان می‌توانند جهت کسب اطلاعات بیشتر به وب‌سایت www.Entekhabclick.com مراجعه و یا با شماره تلفن 02191024435  – 02191024434 تماس حاصل نمایند.

 

میتونید این قسمت های سایتمون رو نیز مشاهده کنید

معرفی بهترین ماشین لباسشویی های ایرانی و خارجی 1401

بهترین ماشین ظرفشویی دوو

جشنواره های دوو

جشنواره های اسنوا

آیوا

انتخاب

تلویزیون های هوشمند آیوا

یخچال هیمالیا

کوینکس

قیمت جاروبرقی

تلویزیون

قیمت ساید اسنوا

اسنوا

تلویزیون اسنوا

یخچال اسنوا

قیمت یخچال فریزر

قیمت ساید بای ساید